Sunárky.cz

BEBA Optipro 1 počáteční kojenecké mléko 6x500g

Výrobce: 
Kód zboží: 
Upozornění:
Poslední kusy s expirací 05/2024
DPH: 
12,00 %
Cena bez DPH: 
1 213,39 Kč
Cena celkem: 
1 359,00
Dostupnost:
Skladem
Kusů: 

Informace o zboží

BEBA OPTIPRO® je oblíbená dětská mléčná výživa všech spokojených miminek.
Receptura obsahuje probiotika B.lactis a optimalizovanou bílkovinu. Lahodná chuť mléčné výživy BEBA OPTIPRO® potěší i mlsné jazýčky.
Balení v krabici je šetrné k přírodě, díky 100% recyklovatelnému obalu a recyklovatelné odměrce uvnitř balení, která je vyrobena z bioplastu z obnovitelných zdrojů.

BEBA OPTIPRO® pro Vaše děťátko:

• OPTIPRO® je speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku. Množství bílkovin odpovídá potřebám dítěte v daném věku.1
• B. LACTIS jsou bakterie podobné těm, které se nacházejí v trávicím traktu kojených dětí.
• Bez palmového oleje.

Od ukončeného 6. měsíce přejděte na BEBA OPTIPRO® 2.

Mohlo by vás zajímat:

• Nestlé je prvním výrobcem kojenecké výživy na světě! Jejímu výzkumu a výrobě se věnuje více než 155 let.
Roku 1867 Henri Nestlé představil světu 1. náhradní kojeneckou výživu – Farina Lactée.

• Dlouholetý výzkum mateřského mléka nám umožňuje neustále vylepšovat receptury BEBA, zároveň však klademe velký důraz i na starost o naši planetu.
Naše plechovky jsou plně recyklovatelné, víčko a odměrka jsou z bioplastu z obnovitelných zdrojů a mléko odebíráme z farem, které se zavázaly snižovat uhlíkovou stopu.
Pečujeme tak o úžasnou budoucnost těch nejmenších.

• Inspiraci jsme našli v přírodě, kojenecká mléka vyrábíme po vzoru mateřského mléka dle moderních vědeckých poznatků a postupů.
Díky tomu jsme jako první výrobce do kojenecké výživy dokázali přidat oligosacharidy strukturou podobné těm v mateřském mléku.

• Jsme experti na bílkovinu – máme patentovaný proces OPTIPRO® určený k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku.
Množství bílkovin optimalizujeme tak, aby odpovídalo potřebám příslušného věku dítěte. I Nadbytek bílkovin může mít totiž pro dítě negativní vliv.

Návod na přípravu:

UPOZORNĚNÍ: Připravujte vždy jen 1 dávku a ihned krmte. Neuchovávejte nedojedené porce. Dodržujte přesně návod k přípravě, jinak ohrozíte zdraví kojence.

1) Před přípravou kojenecké výživy si důkladně umyjte ruce
2) Láhev, uzávěr a savičku důkladně vymyjte a vyvařte 5 minut.
3) Pět minut povařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ochladit.
4) Polovinu převařené vody (viz tabulka) ochlazené asi na 40 °C, vlijte do nádoby. Teplota vody nad 45 °C bakterie mléčného kvašení ničí.
5) Přiloženou odměrkou odměřte prášek (viz tabulka) a vsypte do nádoby. Prášek v odměrce musí být vždy zarovnaný!
6) Důkladně protřepte.
7) Doplňte nádobu převařenou vodou do požadovaného množství (viz tabulka).
8) Ještě jednou dobře protřepte, aby se prášek úplně rozpustil.
9) Ověřte vyhovující teplotu připravené výživy.
10) Po každém použití obal důkladně uzavřete a skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Důležité upozornění:

Dlouhodobé kojení je pro dítě nejlepší způsob výživy, proto mu dáváme přednost před výrobky kojenecké výživy.
Nestlé BEBA OPTIPRO® 1 by měla být podávána na základě doporučení lékaře nebo odborníka v oblasti dětské výživy.

Složení:

Sušená SYROVÁTKA, odtučněné MLÉKO, rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, řepkový nízkoerukový, slunečnicový), LAKTÓZA, sušené odtučněné MLÉKO, minerální látky (vápenaté soli kyseliny citronové, citronan draselný, hydroxid draselný, chlorid hořečnatý, chlorid draselný, chlorid sodný, sodné soli kyseliny fosforečné, síran železnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, selenan sodný), olej z Mortierella alpina, olej z mikrořas Schizochytrium sp., emulgátor (SÓJOVÝ lecitin), L-fenylalanin, cholin bitartát, regulátor kyselosti (kyselina citronová), vitamíny (L-askorbát sodný, DL-?-tokoferyl-acetát, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, thiamin-mononitrát, retinyl-acetát, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, kyselina listová, fyllochinon, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin), taurin, L-histidin, inositol, nukleotidy [kyselina cytidin-5’-fosforecná (CMP), sodné soli kyseliny uridin-5’-fosforecné (UMP), kyselina adenosin-5’-fosforecná (AMP), sodné soli kyseliny guanosin-5’-fosforecné (GMP)], L-karnitin, bakterie mléčného kvašení (Bifidobacterium lactis CNCM I-3446; 1 × 108 KTJ/100 g prášku na konci minimální trvanlivosti), bílkoviny MLÉČNÉ SYROVÁTKY.

Instantní počáteční mléčná kojenecká výživa s bakteriemi mléčného kvašení B. lactis. Pro kojence od narození, pokud nemohou být kojeni, 500g.


Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

SÚKL - Státní ústav pro kontrolu léčiv
Informační služba slouží také k shromažďování a předávání informací o podezření na závady v jakosti LP (viz § 85 odst. 2 písm. d) zákona o léčivech).

Rychlý kontakt

Prodávající

  • Mamed s.r.o.
  • Zámecká 550
  • Bučovice
  • 685 01
Informační oznámení o EET