Sunárky.cz

Bioderma Sensibio Oční gel 15ml

Kód zboží: 
3401346673335
DPH: 
21,00 %
Cena bez DPH: 
267,77 Kč
Cena celkem: 
324,00
Dostupnost:
Skladem
Kusů: 

Informace o zboží

"Bioderma Sensibio Oční gel je určený k péči i toho nejcitlivějšího očního okolí. Hydratuje, okamžitě zklidňuje nepříjemné pocity a podráždění. Díky unikátní kombinaci kofeinu a kyseliny hyaluronové zmírňuje otoky kolem očí a vyhlazuje drobné vrásky. Obsahuje patentovanou složku Toléridine™, která zvyšuje práh snášenlivosti pleti, stává se odolnější a je lépe chráněná před vnějšími vlivy okolního prostředí. Bioderma Sensibio Oční gel má lehce vstřebatelnou texturu a proto je vhodný i jako podklad pod make-up. Je vhodný i pro nositele kontaktních čoček.

BENEFITY:
Zmírňuje otoky a minimalizuje vrásky
Zklidňuje
Hydratuje
Velmi dobrá oční snášenlivost – Textura gelového krému, kompatibilní s make-upem – Vhodný při nošení kontaktních čoček – Neparfemovaný

* Uživatelský test na 47 dobrovolnících ve věku 20 až 57 let se suchou a citlivou/křehkou pletí okolo očí, po 7 dní.

DLOUHODOBÉ VÝSLEDKY:
Zklidňuje
Zklidněná pokožka: 91 %.*

* Uživatelský test na 47 dobrovolnících ve věku 20 až 57 let se suchou a citlivou/křehkou pletí okolo očí, po 7 dní.

CO SE DĚJE VE VAŠÍ POKOŽCE?
Citlivá pleť není schopna plnit svou úlohu ochranné bariéry proti dráždivým látkám. Make-up, odličování, nečistoty, nepříznivé účinky počasí: pleť je oslabená a den co den napjatá. Citlivá pleť se projevuje pocity horka, dyskomfortem a rozšířeným nebo lokalizovaným začervenáním. Snadno se dehydratuje a vede k nepříjemným pocitům pnutí. Nadměrná citlivost pleti může být dočasná či dlouhodobá.

JAK FUNGUJE Sensibio Oční gel?
Sensibio Oční gel okamžitě zklidňuje nepříjemné pocity a podráždění v oční oblasti, biologickou cestou posiluje odolnost pleti vůči útokům a zvyšuje práh kožní snášenlivost u citlivé pleti.
Biologický průlomový objev pro citlivou pleť, patent Toléridine™, posílený o patentovaný komplex D.A.F.™ (Dermatological Advanced Formulation), brání tvorbě prozánětlivých molekul, a tak snižuje reaktivitu pokožky.
Kofein pomáhá zmírňovat otok.
Kyselina hyaluronová a pudry odrážející světlo vyhlazují a zmírňují drobné vrásky kolem očí.

Sensibio Oční gel A VAŠE RUTINA:
Jemně vmasírujte 1-2x denně do oblasti okolo očí po očištění micelární vodou Sensibio H2O nebo Sensibio Mlékem."

Typ pokožky a indikace: Citlivá pokožka.

Složení: WATER (AQUA), GLYCERIN, DIMETHICONE, POLYEHTYLENE, TRIDECYL TRIMELLITATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ISOSTEARYL ALCOHOL, BUTYLENE GLYCOL COCOATE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, MANNITOL, XYLITOL, CAFFEINE, SODIUM HYALURONATE, GLYCYRRHETINIC ACID, RHAMNOSE, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PENTYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, 1,2- HEXANEDIOL, DISODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLCELLULOSE.

Hydratační, zklidňující a zpevňující gel na jemnou citlivou pokožku v okolí očí.

Bioderma Sensibio Oční gel 15ml

Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

SÚKL - Státní ústav pro kontrolu léčiv
Informační služba slouží také k shromažďování a předávání informací o podezření na závady v jakosti LP (viz § 85 odst. 2 písm. d) zákona o léčivech).

Rychlý kontakt

Prodávající

  • Mamed s.r.o.
  • Zámecká 550
  • Bučovice
  • 685 01
Informační oznámení o EET