Sunárky.cz

Nicorette Classic Gum 4 mg léčivá žvýkací guma 105

Kód zboží: 
3574660513936
Kód SÚKL: 
150123
ATC: 
N07BA01
Obsahuje: 
Nikotin
DPH: 
15,00 %
Cena bez DPH: 
531,30 Kč
Cena celkem: 
611,00
Dostupnost:
Skladem
Kusů: 

Informace o zboží

Charakteristika:

Žvýkačky Nicorette classic jsou čtvercovitého tvaru v blistru s hliníkovou folií. Žvýkačky pomáhají překonat abstinenční příznaky doprovázející odvykání kouření u kuřáků motivovaných přestat kouřit. Slouží jako pomoc během dočasného přerušení kouření či pomáhají snížit počet vykouřených cigaret, a tím pomáhají snadněji odvyknout kouření. Neposkytují tolik uspokojení jako cigareta, protože výrazné účinky nikotinu, které kuřák pociťuje jako příjemné, se u žvýkaček v takové míre nedostavují. Nemusíte se obávat, že pro Vás bude vysazení žvýkačky po odvyknutí kouření obtížné. Podmínkou úspěšného odvyknutí kouření je především silná vůle a motivace, pro které představuje léčba žvýkačkami významnou pomoc. Pokud jsou žvýkačky Nicorette FreshMint užívány v souladu s doporučeným dávkováním, pomáhají také kontrolovat váhový přírůstek po zanechání kouření.

Nicorette Classic Gum 4 mg s jemnou neutrální příchutí ti pomůže při odvykání kouření. Díky rychlému nástupu účinku zmírňuje chuť na cigaretu a abstinenční příznaky. Balení obsahuje 105 kusů. Čtěte pozorně příbalový leták.

Nicorette Classic Gum 4 mg léčivá žvýkací guma 105

Další informace o zboží Nicorette Classic Gum 4 mg léčivá žvýkací guma 105


Volně prodejný léčivý přípravek.

Pečlivě pročtěte příbalové informace!


Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

Informační služba slouží také k shromažďování a předávání informací o podezření na závady v jakosti LP (viz § 85 odst. 2 písm. d) zákona o léčivech).

Rychlý kontakt

Prodávající

  • Mamed s.r.o.
  • Zámecká 550
  • Bučovice
  • 685 01
Informační oznámení o EET